Powiat Wysokomazowiecki - Darmowa mapa.

serwis bezpłatnych map.

Powiat wysokomazowiecki Lisa miejscowości powiatu:

# Miejscowość Długość Szerokość
1Żabieniec52.83116922.522832
2Żabiniec-dzikowiny52.81450422.506168
3Żebry Wielkie52.71449822.506173
4Żochy Nowe52.83117122.672835
5Żochy Nowe52.83117122.672835
6Żochy Stare52.84783822.67283
7Łempice52.69783222.656169
8Antonin52.69783522.556172
9Łopienie-jeże52.88117122.722834
10Łopienie-szelągi52.89783622.722836
11Łopienie-zyski52.89783722.722832
12Średnica-jakubowięta52.88116822.572833
13Średnica-maćkowięta52.88117122.572835
14Średnica-pawłowięta52.88117522.572833
15Święck Wielki52.89783922.406166
16Święck-nowiny52.91449922.406168
17Święck-strumiany52.88117122.389504
18Łuniewo Małe52.74783922.456172
19Łuniewo Wielkie52.76450522.472833
20Bartyczki53.11466822.606164
21Bieńki Nowe52.83116522.356171
22Bieńki Stare52.83116922.372834
23Brok52.94783322.589501
24Bruszewo52.99783622.639503
25Bruszewo-borkowizna52.98116722.672836
26Bryki52.88116822.472834
27Brzóski Brzezińskie52.91449822.556169
28Brzóski Stare52.91449922.556172
29Brzóski-falki52.914522.539502
30Brzóski-gromki52.93116922.556169
31Brzóski-markowizna52.91450322.572834
32Brzóski-tatary52.91450122.5895
33Buczyno-mikosy52.96449822.556172
34Bujenka52.69783522.556169
35Bujny52.964522.672831
36Bujny-biszewo52.96450322.639497
37Chojane-gorczany52.99783522.539507
38Chojane-pawłowięta52.98117222.539496
39Chojane-piecki52.99783422.556165
40Chojane-sierocięta52.98116522.522839
41Chojane-stankowięta52.98116922.522838
42Chojany-bąki53.01467422.539503
43Chomice53.08130422.772831
44Ciechanowiec52.68116822.506169
45Czaje52.66449722.70617
46Czaje-bagno52.64783822.689505
47Czaje-wólka52.68117122.706165
48Czajki53.06467122.689503
49Czarnowo-biki53.03130522.456173
50Czyże-ruś52.79783822.289504
51Czyżew-chrapki52.81449922.322838
52Czyżew-osada52.79783922.322837
53Czyżew-siedliska52.79783822.356166
54Czyżew-sutki52.8311722.289497
55Czyżew-złote Jabłko52.79783122.322841
56Dąbczyn52.64783422.506167
57Dąbrowa Kościelna52.864522.572829
58Dąbrowa Wielka52.84783622.406169
59Dąbrowa-Łazy52.84783622.439499
60Dąbrowa-bybytki52.83116322.472837
61Dąbrowa-cherubiny52.86449722.389504
62Dąbrowa-dołęgi52.86450322.489504
63Dąbrowa-dzięciel52.89783622.439498
64Dąbrowa-gogole52.86450122.422832
65Dąbrowa-kaski52.84783222.422837
66Dąbrowa-kity52.83116322.422834
67Dąbrowa-michałki52.84783122.406166
68Dąbrowa-moczydły52.84783922.506171
69Dąbrowa-nowa Wieś52.81450222.456168
70Dąbrowa-szatanki52.83116922.406169
71Dąbrowa-szatanki52.83116922.406169
72Dąbrowa-tworki52.81450222.472837
73Dąbrowa-wilki52.83116322.489501
74Dąbrowa-zabłotne52.86450322.42284
75Dmochy-glinki52.83116722.339505
76Dmochy-mrozy52.84783222.256171
77Dmochy-rodzonki52.83116722.322836
78Dmochy-wochy52.83117222.27284
79Dmochy-wypychy52.83117322.356167
80Drągi52.96450622.722837
81Dworaki-pikaty52.96450322.739504
82Dworaki-staśki52.96450122.756171
83Faszcze52.98116922.5895
84Franki-dąbrowa53.08129922.689499
85Franki-piaski53.08130222.656168
86Franki-piaski53.08130222.656168
87Garbowo Nowe53.09800222.622833
88Gierałty Nowe52.86450322.556173
89Gołasze Mościckie52.99783222.456169
90Gołasze Puszcza52.96450322.489497
91Gołasze-dąb53.01466422.422835
92Gołasze-górki52.964522.45617
93Godlewo-piętaki52.81450422.372839
94Godlewo-piętaki52.81450422.372839
95Gródek52.73116822.539506
96Grabowo Stare53.08130322.639503
97Grodzkie Stare53.04800122.556168
98Grodzkie-nowe53.04799622.539505
99Grodzkie-szczepanowięta53.04800322.539505
100Hodyszewo52.83117322.772834
101Idźki Średnie53.01466522.70617
102Idźki Młynowskie53.01467122.706168
103Idźki-wykno53.01466822.689504
104Jaźwiny-koczoty52.79783922.356167
105Jabłoń Kościelna52.93117322.656167
106Jabłoń-Śliwowo52.91450322.689505
107Jabłoń-dąbrowa52.91450122.689499
108Jabłoń-jankowce52.91450122.656173
109Jabłoń-kikolskie52.91450522.606168
110Jabłoń-markowięta52.93116922.639502
111Jabłoń-piotrowce52.8978322.656164
112Jabłoń-samsony52.93116422.60617
113Jabłoń-spały52.94783622.656169
114Jabłoń-uszyńskie52.94783622.622838
115Jabłoń-zambrowizna52.91450722.639506
116Jabłoń-zarzeckie52.94783222.656169
117Jabłonka Kościelna52.96450322.372832
118Jabłonka-Świerczewo52.94783822.372839
119Jabłonowo-kąty53.03129722.722837
120Jagusie53.03130422.506171
121Jamiołki-Świetliki53.01467122.639503
122Jamiołki-godzięby53.01466522.656164
123Jamiołki-kowale53.03130322.6395
124Jamiołki-piotrowięta53.0146722.639502
125Janki52.74783522.52283
126Jeńki53.06466922.82284
127Jeńki-romanowo53.06467122.856169
128Jośki Wschodnie52.83116722.756165
129Jośki Wschodnie52.83116722.756165
130Kłoski-Świgonie53.06467122.639501
131Kłoski-młynowięta53.04822.639499
132Kaczyn Stary52.88117222.389501
133Kaczyn-herbasy52.89783122.356172
134Kalinowo Nowe52.98116522.572835
135Kalinowo Stare52.98116722.589506
136Kalinowo-czosnowo52.96450222.556175
137Kalinowo-solki52.98117322.55617
138Kamień Stary52.88116622.439502
139Kamień-rupie52.88117322.439502
140Kapłań52.79783822.456169
141Kierzki53.06466922.672831
142Klukowo52.78117322.506167
143Koboski52.86450122.722832
144Kobusy52.69783522.639501
145Kobylin-borzymy53.09800622.67283
146Kobylin-cieszymy53.11466422.689506
147Kobylin-kruszewo53.11467122.656169
148Kobylin-kuleszki53.09800322.65617
149Kobylin-latki53.09799722.672841
150Kobylin-pieniążki53.11466622.672835
151Kobylin-pogorzałki53.13129822.722831
152Koce-basie52.71449922.606165
153Koce-piskuły52.71450322.622835
154Koce-schaby52.71450422.639501
155Kolonia Czyżew-ruś52.79783322.306167
156Kolonia Godlewo-piętaki52.81449722.372829
157Kolonia Klukowo52.79783322.506167
158Kolonia Kostuszyn52.63117222.539505
159Kolonia Kowalewszczyzna53.0646722.772834
160Kolonia Zalesie Stare52.74783722.589503
161Kosiorki52.63117222.522839
162Kostry Stare52.76450322.57283
163Kostry-Śmiejki52.7811722.572837
164Kostry-litwa52.86449722.639505
165Kostry-noski52.84783222.639497
166Kostry-podsędkowięta52.74783622.572833
167Kowalewszczyzna53.06466822.772837
168Kowalewszczyzna-folwark53.08129922.789499
169Kozarze52.68117322.472837
170Krasowo Wólka52.88116922.65617
171Krasowo Wielkie52.84783922.706167
172Krasowo-częstki52.864522.689501
173Krasowo-siódmaki52.86450622.70617
174Kropiwnica-gajki53.08130422.722835
175Kropiwnica-racibory53.08130422.722838
176Kruszewo-brodowo53.01467122.722836
177Kruszewo-głąby52.99783622.722834
178Kruszewo-wypychy52.99783122.706165
179Krzeczkowo Mianowskie52.84783422.339499
180Krzeczkowo-gromadzyń52.84783422.339502
181Krzeczkowo-szepielaki52.83117222.322834
182Krzyżewo53.03130722.756165
183Kułaki52.68116822.606172
184Kuczyn52.71450422.539504
185Kuczyn52.71450422.539504
186Kulesze Kościelne53.01466922.506165
187Kulesze-podawce53.01467322.52284
188Kulesze-podlipne53.01466722.522833
189Kurowo53.1146722.789502
190Kurzyny53.08130322.639496
191Leśniewo Niedźwiedź53.031322.622834
192Lendowo-budy52.83117322.739499
193Litewka53.03130122.506163
194Litwa Stara53.03130222.522838
195Lubowicz Wielki52.74783322.539504
196Lubowicz-byzie52.76450122.556164
197Lubowicz-kąty52.78117422.5395
198Mścichy52.89783322.456174
199Makowo53.08129822.656174
200Malec52.64783222.556174
201Malinowo52.73116722.506169
202Markowo-wólka52.81450322.722839
203Mazury52.96450422.606172
204Michałki52.91450322.472831
205Michałowo Wielkie52.78116622.322839
206Milewo53.13130222.656174
207Miodusy Wielkie52.93116822.356169
208Miodusy-litwka52.94783522.389503
209Miodusy-stasiowięta52.94783422.372835
210Miodusy-stok52.91450222.356165
211Moczydły-jakubowięta52.89783222.62284
212Moczydły-stanisławięta52.89783322.622833
213Mojki53.06466722.656163
214Mojsiki53.08130222.772832
215Mystki-rzym52.89783722.522836
216Niedźwiedź Ii53.03129922.606172
217Niziołki Stare53.04800122.506168
218Niziołki-dobki53.04800322.506174
219Noski Śnietne52.964522.689499
220Nowe Piekuty52.864522.706167
221Nowe Piekuty52.864522.706167
222Nowodwory52.69783422.45617
223Ołdaki-magna Brok52.79783322.27284
224Osiaki53.031322.506171
225Osipy52.94783422.472834
226Osipy Nowe52.96450622.456173
227Osipy-kolonia52.94783522.45617
228Osipy-lepertowizna52.94783722.472836
229Osipy-wydziory I52.9311722.456167
230Osipy-zakrzewizna52.9311722.456168
231Perki-bujenki52.98116822.722829
232Perki-franki52.98116922.739505
233Perki-lachy52.98116922.756169
234Perki-mazowsze52.98116622.756164
235Perki-wypychy52.98117322.772833
236Piętki-Żebry52.78117322.556169
237Piętki-gręzki52.79783122.522839
238Piętki-szeligi52.79783222.5395
239Piszczaty-kończany53.06466822.606166
240Piszczaty-piotrowięta53.06467422.622837
241Plewki52.88117222.506173
242Pobikry52.63116422.639506
243Porośl-kije52.94783422.722833
244Przybyszyn52.63116622.539499
245Pszczółczyn53.09800522.756164
246Pułazie-Świerze52.8478322.606163
247Racibory Nowe52.9311722.70617
248Racibory Stare52.96449822.689504
249Radziszewo-króle52.64783622.622832
250Radziszewo-sieńczuch52.68117122.656174
251Radziszewo-sobiechowo52.66449822.622836
252Rębiszewo-Żegadły52.9811722.356167
253Rosochate-kościelne52.86450722.356165
254Rosochate-kościelne52.86450722.356165
255Roszki Leśne52.99783522.756166
256Roszki-chrzczony53.01466822.756172
257Roszki-sączki52.99783322.756167
258Roszki-ziemaki53.03130122.756166
259Ruś-nowa52.96450122.639506
260Ruś-stara52.98116522.639505
261Ruś-stara52.98116522.639505
262Rzące52.94783322.672835
263Rzepki Nowe52.83117122.672837
264Siennica-Święchy52.81450322.422834
265Siennica-Święchy52.81450322.422834
266Siennica-klawy52.79783122.372839
267Siennica-pietrasze52.81450722.389497
268Siennica-szymanki52.81450122.439507
269Sikory-bartkowięta53.13129822.639501
270Sikory-janowięta53.11466822.622835
271Sikory-pawłowięta53.11466922.622837
272Sikory-piotrowięta53.13130622.622838
273Sikory-tamkowięta53.11466322.622836
274Sikory-wojciechowięta53.13130122.622837
275Skłody Borowe52.84783622.672836
276Skłody-przyrusy52.86450722.739502
277Skórzec52.61449922.589502
278Sobolewo52.79783422.489504
279Sokoły52.99783322.706172
280Sokoły52.99783322.706172
281Sokoły-jaźwiny52.98117322.622838
282Stawiereje Podleśne52.88117122.606169
283Stawiereje-michałowięta52.88116422.622833
284Stokowisko52.89783922.70617
285Stokowo-szerszenie52.78116922.35617
286Stypułk-Święchy53.06467322.639503
287Stypułki-borki53.03130322.639503
288Stypułki-giemzino53.03129922.622837
289Stypułki-szymany53.04800422.639502
290Szepietowo52.88117122.539506
291Szepietowo-Żaki52.86450322.506166
292Szepietowo-janówka52.86450622.506166
293Szepietowo-janówka52.86450622.506166
294Szepietowo-podleśne52.84783622.522834
295Szepietowo-podleśne Nowe52.84783522.5395
296Szepietowo-wawrzyńce52.8478422.539506
297Szymbory-andrzejowięta52.89783222.606165
298Szymbory-jakubowięta52.91450322.606175
299Szymbory-włodki52.91450322.606164
300Tłoczewo52.88117322.672839
301Trojanówek52.76450522.522829
302Trojanowo52.76449822.506169
303Truskolasy Stare53.04799822.689502
304Truskolasy-lachy53.03130722.706166
305Truskolasy-niwisko53.03130422.689508
306Truskolasy-olszyna53.031322.706167
307Truskolasy-wola53.03130422.656171
308Trzaski52.68116922.606169
309Trzeciny52.89783722.422835
310Tworkowice52.64783522.472836
311Tybory-Żochy52.94783222.422834
312Tybory-jeziernia52.94783722.406164
313Tybory-kamianka52.96450322.40617
314Tybory-misztale52.94783222.406171
315Tybory-olszewo52.98117222.422837
316Tybory-trzcianka52.96449822.372835
317Tybory-uszyńskie52.98116622.42284
318Tybory-wólka52.96449722.439502
319Usza Mała52.73116722.45617
320Usza Wielka52.73116822.456172
321Włosty-olszanka52.88117122.506165
322Wólka Duża52.91450322.372835
323Wólka Mała52.91450222.356165
324Waniewo53.08129922.806166
325Warele-filipowicze52.79783122.589507
326Warele-nowe52.79783622.606174
327Warele-stare52.79783222.606167
328Wiśniówka52.91450122.439507
329Wierzbowizna52.8811722.656168
330Winna-chroły52.68116522.572837
331Winna-poświętna52.68116422.589504
332Winna-wypychy52.68116822.572836
333Wnory Stare53.06466622.589501
334Wnory-kużele53.06466722.572839
335Wnory-pażochy53.01467122.589503
336Wnory-wandy53.06467122.606172
337Wnory-wandy53.06467122.606172
338Wnory-wiechy53.01466422.556171
339Wnory-wypychy53.04799822.556169
340Wojny-izdebnik52.83116822.556168
341Wojny-piecki52.8478322.606165
342Wojny-pietrasze52.79783522.572836
343Wojny-pogorzel52.83117222.589504
344Wojny-szuby Szlacheckie52.81450422.572835
345Wojny-szuby Włościańskie52.81449722.556163
346Wojny-wawrzyńce52.81450122.572836
347Wojtkowice Stare52.61450822.456174
348Wojtkowice-dady52.6311722.422832
349Wojtkowice-glinna52.5978422.422839
350Wróble52.94783422.556164
351Wydziory Ii52.94783522.456168
352Wykno Nowe53.01467122.489503
353Wykno Stare53.01467222.472832
354Wyliny-ruś52.81450122.639503
355Wysokie Mazowieckie52.93116622.506171
356Wyszonki-błonie52.76450722.656173
357Wyszonki-klukówek52.78116822.622834
358Wyszonki-kościelne52.76449922.622833
359Wyszonki-nagórki52.76450322.622832
360Wyszonki-rosele52.84783622.622839
361Wyszonki-wojciechy52.7811722.606175
362Wyszonki-wypychy52.76450122.606172
363Zadobrze52.69783722.52283
364Zalesie Łabędzkie53.09800522.622834
365Zalesie Nowe52.83116922.622836
366Zalesie Stare52.86450222.339502
367Zalesie Stare52.78117122.606167
368Zalesie-stefanowo52.86450222.322833
369Zaręby-Święchy52.86449922.306165
370Zaręby-bindugi52.83117322.306167
371Zaręby-skórki52.89783622.306173

Województwa: