Powiat Suski - Darmowa mapa.

serwis bezpłatnych map.

Powiat suski Lisa miejscowości powiatu:

# Miejscowość Długość Szerokość
1Żarnówka49.73029819.721997
2Łętownia49.69699719.872001
3Śleszowice49.78030119.522004
4Baczyn49.79700319.722001
5Białka49.7136719.672004
6Bieńkówka49.78030419.73867
7Budzów49.78030819.672004
8Bystra49.64700519.788665
9Grzechynia49.73029619.655301
10Hucisko49.69700419.388667
11Jachówka49.76366519.688666
12Jordanów49.64699919.838673
13Juszczyn49.69700219.688663
14Kojszówka49.71367119.738668
15Krzeszów49.76367119.472003
16Kuków49.74700719.472002
17Kurów49.73029719.438668
18Lachowice49.71366919.472003
19Maków Podhalański49.74700119.655301
20Marcówka49.79699819.622002
21Naprawa49.66366719.872002
22Osielec49.68029819.772007
23Palcza49.81367219.722006
24Pawelka49.71367219.422006
25Sidzina49.61366719.722007
26Skawica49.68030319.621998
27Stryszawa49.71367419.522
28Sucha Beskidzka49.730319.572002
29Targoszów49.7636719.4553
30Tarnowa Dolna49.78030119.572003
31Wieprzec49.71367219.755306
32Wysoka49.61366819.838669
33Zachełmna49.79700419.688669
34Zawoja49.66367219.555301
35Zembrzyce49.780319.6053

Województwa: