Powiat Strzeliński - Darmowa mapa.

serwis bezpłatnych map.

Powiat strzeliński Lisa miejscowości powiatu:

# Miejscowość Długość Szerokość
1Żeleźnik50.74716917.171306
2Żelowice50.73050216.9045
3Łojowice50.74716817.204666
4Świnobród50.84717217.054671
5Błotnica50.71383816.904497
6Bartoszowo50.89717316.971171
7Białobrzezie50.81383316.904504
8Biały Kościół50.73050217.038007
9Biedrzychów50.780517.121301
10Bierzyn50.8138417.021299
11Boguszyce50.91383216.987833
12Borów50.89717116.987833
13Boreczek50.88050117.021299
14Borek Strzeliński50.88049817.054674
15Brożec50.83050817.121301
16Brochocinek50.81383416.954502
17Bryłówek50.81383317.271301
18Brzezica50.89716417.00467
19Brzoza50.91383417.004673
20Chociwel50.7971717.088004
21Cierpice50.68050317.154671
22Częstocice50.82330117.266704
23Częszyce50.79716917.137998
24Czerwieniec50.73049616.937833
25Dankowice50.730517.004669
26Dębniki50.74716717.054665
27Dobrogoszcz50.76383417.021304
28Dobroszów50.69716517.088004
29Dzierżkowa50.68050417.121303
30Głownin50.86383316.954504
31Górka Sobocka50.74716916.9545
32Górzec50.81383617.071298
33Gębczyce50.73050517.054666
34Gębice50.71383917.038003
35Gęsiniec50.76383617.071298
36Gołostowice50.74717116.971174
37Gościęcice50.76383617.088001
38Grzegorzów50.830516.954505
39Gułów50.83050417.1713
40Jagielnica50.64716917.221308
41Jagielno50.64716617.204668
42Jaksin50.84716417.071307
43Janowiczki50.74717116.937835
44Janowo50.81383917.2213
45Jędrzychowice50.86383617.188
46Jaworów50.81383317.304665
47Jegłowa50.73049917.15467
48Jelenin50.86383617.038002
49Jutrzyna50.76383217.254671
50Kłosów50.81383317.321301
51Kalinowa50.84716917.254668
52Karczyn50.79716716.937839
53Karnków50.68049917.221304
54Karszów50.76383816.987837
55Karszówek50.76383717.1713
56Kępino50.8471717.004667
57Kazanów50.71383717.021304
58Kazimierzów50.86383617.021306
59Kojęcin50.8638417.087999
60Komorowice50.73050216.987839
61Konary50.66383217.138005
62Kondratowice50.78049916.937837
63Kowalów50.76384117.221304
64Krajno50.74716917.238003
65Kręczków50.89716817.038001
66Krzepice50.79716517.121308
67Krzywina50.71383417.154673
68Księżyce50.78050617.188002
69Księginice Wielkie50.76383516.904506
70Kucharzowice50.79717317.238004
71Kurów50.86383617.20467
72Kurczów50.91383417.038003
73Kuropatnik50.74716817.104671
74Lipowa50.74716816.987837
75Ludów Śląski50.84716917.021302
76Ludów Polski50.83050317.054674
77Mańczyce50.86383116.971168
78Maleszów50.74717316.921168
79Miłocice50.69716417.121301
80Michałowice50.89716417.054665
81Miechowice Oławskie50.81383117.237998
82Mikoszów50.78050117.038003
83Muchowiec50.76383817.154671
84Nieszkowice50.71383316.971163
85Nowolesie50.71383317.054668
86Ośno50.84717417.154672
87Opatowice50.880517.00467
88Ostręża50.68050317.104672
89Pławna50.84716717.088005
90Pęcz50.79716717.038007
91Piotrków Borowski50.880516.971165
92Piotrowice50.79717217.004671
93Podgaj50.83050116.937837
94Prusy50.76383316.937838
95Przeworno50.69717317.154667
96Rożnów50.69717117.221308
97Rochowice50.88050116.954504
98Romanów50.6971717.088002
99Samborowice50.630517.238006
100Sarby Dolne50.64716717.171297
101Siemianów50.84716916.937837
102Skoroszowice50.69716816.97117
103Somborowiczki50.71383417.138002
104Stachów50.73050316.971173
105Stary Wiązów50.81383317.188004
106Stogi50.86383816.987837
107Strachów50.73050416.887835
108Strużyna50.71383917.188001
109Strzegów50.76383617.038004
110Strzelin50.783317.066699
111Suchowice50.86383816.937837
112Szczawin50.79716317.054674
113Trześnia50.83050417.104667
114Wąwolnica50.73050117.004666
115Warkocz50.83050217.038003
116Wawrzeńczyce50.84716517.138001
117Wawrzyszów50.73050117.221305
118Wiązów50.83049917.188006
119Witowice50.84717317.20467
120Wyszonowice50.78050117.154663
121Zarzyca50.71383916.937833
122Zborowice50.81383417.171301
123Zielenice50.83050116.987833

Województwa: