Powiat Złotoryjski - Darmowa mapa.

serwis bezpłatnych map.

Powiat złotoryjski Lisa miejscowości powiatu:

# Miejscowość Długość Szerokość
1Łaźniki51.13083416.021168
2Świerzawa51.03083315.8875
3Łukaszów51.19750215.920832
4Biegoszów51.06416715.904165
5Brennik51.18083115.970834
6Brochocin51.21416815.937505
7Czaple51.14750215.737499
8Dobków50.99717115.9375
9Gierałtowiec51.18083915.987503
10Gozdno51.06416715.904174
11Grodziec51.18083215.7875
12Jadwisin51.24750715.837496
13Jastrzębnik51.09750715.8375
14Jerzmanice-zdrój51.11417115.870829
15Kozów51.14749915.970833
16Leszczyna51.09749915.987506
17Lubiatów51.21416716.021166
18Lubiechowa50.99716415.837501
19Modlikowice51.23083815.837503
20Nowa Wieś Grodziska51.14750515.77084
21Nowa Wieś Złotoryjska51.16417215.904169
22Nowe Łąli51.13083315.770834
23Nowy Kościół51.0808315.854166
24Olszanica51.21416615.7875
25Pielgrzymka51.1141715.804173
26Podgórki50.96383215.854165
27Podolany51.19749815.95417
28Proboszczów51.06416515.787502
29Prusice51.11417215.987504
30Pyskowice51.18083915.937498
31Radziechów51.247515.804172
32Rokitnica51.13083915.970837
33Rzaśnik51.01417215.770838
34Rzeszówek51.03083915.937499
35Rzymówka51.14750416.021167
36Sędzimirów51.16416815.720836
37Sędziszowa51.03083615.870836
38Sokołowiec Dolny51.04750315.820841
39Stara Kraśnica51.01416715.904173
40Twardocice51.09750415.770838
41Uniejowice51.16417315.854164
42Wilków51.09750315.937508
43Wojciechów51.23083615.887501
44Wojcieszów50.9638415.920841
45Wojcieszyn51.147515.837504
46Wyskok51.16417115.937497
47Wysocko51.147516.004504
48Złotoryja51.11670115.916697
49Zagrodno51.19749915.854164

Województwa: